Hakkımızda

                                                                                                                             

Denizli ilinin güzide bir ilçesi olan Çivril'de 2009 yılında GSM sektöründe faaliyetlerine başlayan Ayyıldız İthalat ve İhracat, kendisine yüklediği güvenilir hizmet misyonu ile kısa bir süre de büyüyerek sektör içinde ses getirir bir şirket haline gelmiştir.

 

Ayyıldız İthalat ve İhracat 2011 yılında girdiği hafıza kartı ve flash bellek ithalatı ile GSM sektöründe yaşanan bu açığı kapatmış ve müşterilerine gerek satış gerekse de satış sonrası hizmetleri ile Anadolu'da büyüyen İstanbul piyasasına kendini ispatlayan bir Anadolu kaplanı olmuştur.

 

Şirket olarak birçok alanda yeni yatırım kararları alınmış olup ilk kurulduğumuz günde ki şevk ve heyecanla bu kararları en kısa sürede hayata kazandırmaya çalışılmaktayız.

 

Ayyıldız İthalat ve İhracat olarak Türk ekonomi hayatına yerli ve milli ürünler ve hizmetler kazandırma gayesini kaybetmeden siz müşterilerimiz ile bu yolda büyümeye devam etmek istiyoruz.

 

Ayyıldız İthalat ve İhracat

Kurucusu

Sinem KIZKAPAN

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu X
,